Ceny

Zakwaterowanie

Dysponujemy 9 miejscami noclegowymi w dwóch segmentach rodzinnych, każdy z segmentów składa się z łazienki i dwóch pokoi. Cena za zakwaterowanie jest uzależniona od długości pobytu. W przypadku pobytu przez okres 7 dni i dłuższy jest to 35 zł za dobę od osoby, natomiast przyjazd na okres krótszy to 40 zł za dobę. Za dzieci które śpią z rodzicami bądź w swoim przenośnym łóżeczku nie pobieramy żadnej opłaty. Ceny obejmują możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji, jednak wyłączając jazdę konno i bryczką. Dla większych grup lub osób pozostających na dłuższy okres mamy specjalne ceny i rabaty ustalane indywidualnie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, kończy o godz. 11.00. Aby potwierdzić rezerwację prosimy o wpłacenie 30% zadatku, dane do przelewu znajdują się na stronie kontakt.

Kulig na saniach

Przez sezon zimowy mamy dla Państwa ofertę kuligu na saniach zaprzężonych w konie z sankami. Przy świetle z pochodni, zimowej sannie i świetnej atmosferze możecie Państwo zrelaksować się ze znajomymi już od 18 zł za osobę. Jeśli macie również Państwo ochotę na ognisko ze swojskimi kiełbasami, swojskim chlebem i gorącą herbatą cena wynosi 35 zł za osobę z kompleskową obsługą. Jeśli natomiast chcecie sami przygotować kiełbaski itp, udostępniamy Państwu miejsce na ognisko z drewnem i zadaszonymi stołami dębowymi za jedyne 50 zł za całą grupę. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego.

Oferta sylwestrowa

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę sylwestrową, oddajemy do dyspozycji cały dom w okazyjnej cenie 1100 zł za dobę. Minimalny okres wynajmu wynosi 3 doby. Posiłki zostaną dopasowane do indywidualnych preferencji klientów, oferta przygotowywana na zamówienie telefonicznie. Zastrzegamy sobie możliwość do podniesienia ceny w grudniu, jeśli w listopadzie dom nie zostanie wynajęty.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Posiłki

Istnieje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków w kuchni, która przez cały czas jest do dyspozycji gości. Wyposażona jest m.in w lodówkę z zamrażalką, kuchenkę gazową z piekarnikiem, kuchenkę mikrofalową, kompletny zestaw sztućców i naczyń, czajnik elektryczny itp. Ze swojej strony oferujemy gościom przygotowane z najlepszych składników i tylko świeżych produktów posiłki kuchni regionalnej i nie tylko. W zależności od upodobań gości mogą to być różne warianty, jednak najlepsza i sprawdzona forma to posiłki w których skład wchodzą śniadanie, obiad i kolacja. Wszyscy dotychczasowi goście bardzo zachwalają sobie naszą kuchnię. Dla aktywnych którzy spędzają dużo czasu poza domem przygotowujemy obiadokolację, dzięki czemu po całodniowym wypadzie mogą nie martwić się o zapas energii na następny dzień.

Śniadanie 15 zł
2-daniowy ciepły obiad 30 zł
Kolacja 15 zł

Posiłek

Posiłek

Posiłki dla dzieci do lat 7 to tylko 50% ceny, natomiast małe dzieci które jedzą z rodzicami (nie mają swojego nakrycia) nie płacą wcale.

Kuchnia

Kuchnia

Aby dokonać rezerwacji skontaktuj się z nami.