Oferty specjalne

Nasza oferta

Wiele jest miejsc, które zachęcają do odwiedzenia. Jednak to Państwo decydujecie, gdzie spędzicie swój cenny czas, czy będzie to całkowicie zatłoczona miejscowość turystyczna nastawiona na maksymalny zysk, czy może mała spokojna wioska, gdzie zostaniecie przyjęci życzliwie i odpoczniecie w kameralnym gronie na łonie natury. Decyzja chyba nie powinna sprawiać kłopotów. Mieszkamy w samym sercu Kaszub, dlatego wszędzie jest w miarę blisko. Niespełna 50 minut drogi samochodem z Trójmiasta, 10-20 minut do najważniejszych ośrodków turystycznych, gdzie można skorzystać np. z wypożyczalni sprzętu wodnego. Jednak to nasze atrakcje sprawiają gościom najwięcej przyjemności i frajdy.

Wieczorne pogaduchy przy ognisku

Wieczorne pogaduchy przy ognisku

Oferujemy Państwu nie tylko wypoczynek w tym pięknym zakątku na ziemi, ale także możemy zorganizować spotkanie rodzinne, firmowe czy też imprezę okolicznościową.
Oboje z żoną przygotowaliśmy dla naszych gości przede wszystkim otwarty dom i otwarte serca. Naszym celem jest sprawienie abyście Państwo wyjeżdżali od nas wspominając świetny klimat panujący w naszym domu i żałując, że pobyt nie trwał dłużej. Chcemy sprawić aby wspomnienia wywiezione od nas pozostały z Wami na długo i sprawiły że chętnie będziecie wracali do nas w każdej wolnej chwili, nawet kiedy nie będzie już letniego słońca za oknem tylko kolorowe jesienne liście fruwające na wietrze lub płatki białego śniegu, tańczące i powoli opadające na zamarznięty staw. A także kiedy wzejdzie wiosenne słonko, bo właśnie wtedy Kaszuby są najpiękniejsze. Czekamy na Państwa przez cały rok z szeroko otwartymi ramionami

Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.