Sylwester

Specjalna oferta na spotkania rodzinne

Masz rocznicę ślubu, Twoje dziecko ma I Komunię Świętą czy 18-ste urodziny? Nie wiesz jak to zorganizować, a może po prostu nie masz na to czasu? Pomożemy Tobie, doradzimy, podzielimy się swoim doświadczeniem. Nasz zapał i profesjonalne podejście do każdego zadania docenili nawet goście z niemieckiego Duseldorfu. Specjalnie dla Państwa przygotujemy całą salę, począwszy od dekoracji a skończywszy na przygotowaniu posiłków. Zatroszczymy się o każdy szczegół, dzięki temu będziecie mieli Państwo co wspominać przez długi czas.

Impreza z okazji 1 Rocznicy Ślubu

Impreza z okazji 1 Rocznicy Ślubu

Ponad pięćdziesiąt osób może się bawić w rytmach różnej muzyki, począwszy od folkowej poprzez biesiadną, rozrywkową aż do klubowej. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, także na catering.

Ile radości może sprawić mały prezent...

Ile radości może sprawić mały prezent...

I Komunia Święta

Chcielibyście spotkać się w gronie najbliższych, niestety brak miejsca w domu, problemy organizacyjne sprawiają, że zamiast święta rodzinnego jest to wielkie przedsięwzięcie logistyczne. Zamiast cieszyć się szczęściem swojego dziecka zaprzątamy sobie głowę różnymi sprawami. My możemy Wam pomóc. Jesteśmy w stanie zorganizować całe przyjęcie od A do Z. A Wasze zadanie będzie się ograniczało do wysłania zaproszeń. Życie jest zbyt piękne i zbyt szybko przemija nam przed nosem, czasem warto zwolnić i zyskać o wiele więcej.

1 Komunia Święta

1 Komunia Święta

Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.