O nas

Pomieczyńska Huta leży na malowniczej wysoczyźnie morenowej, najwyższe wzniesienie sięga 246 m n.p.m. Z Gdańska (45 km) kierujemy się na południowy zachód i przez Kartuzy (10 km) dojedziemy drogą asfaltową do samej wsi. Można tu zobaczyć zabytkowe kaszubskie chaty, u gospodarzy poprosić o swojski chleb, twaróg czy smalec.

Jedna z zabytkowych chat w Pomieczyńskiej Hucie

Jedna z zabytkowych chat w Pomieczyńskiej Hucie

Piękne widoki, śpiew ptaków, cisza i spokój gwarantują dobry odpoczynek. Dodatkowo otaczające Pomieczyńską Hutę lasy oraz wysokie położenie powoduję, że czujemy się tu rześko i zdrowo. Czyste powietrze sprawia, że jest to wymarzone miejsce do pieszych i rowerowych wypraw.
Przez naszą wieś przebiega czerwony szlak turystyki pieszej. Po drodze możemy napotkać bociana, który w centrum wsi na stałe się zadomowił. W bardziej zacisznych miejscach z łatwością możemy spotkać żurawie, które co roku wychowują tu swoje potomstwo.

Kapliczka w sercu wsi

Kapliczka w sercu wsi

Zapraszamy Państwa na nasze 16-sto hektarowe gospodarstwo, do naszego domu Ewy i Mariusza. Budynek, który wybudowaliśmy z myślą o gościach liczy ponad 300 m2, wraz z pokojami i łazienkami oddajemy do państwa dyspozycji salon z kominkiem o pow. 150 m2. Jest to świetne miejsce do wypoczynku i relaksu a także do przeprowadzenia imprez okolicznościowych dla 50 osób.

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. plac zabaw dla dzieci, mini boisko trawiaste, które w moment może zmienić się w boisko do siatkówki, kometki czy np. ringo. Jest też specjalnie wydzielone miejsce na ognisko, grilla, rowery dla dorosłych i dzieci, przejazdy konno i bryczką, kucyk dla dzieci, istnieje również możliwość wędkowania na naszym stawie.

Kapliczka w sercu wsi

Ponadto na naszej nieruchomości posadowiona jest kaplica p.w Matki Bożej Anielskiej, w której na stałe znajduje się Najświętszy Sakrament. Jest to świetne miejsce do wyciszenia i modlitwy, które dodatkowo uatrakcyjnia pobyt u nas.
Zapraszamy

Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.